Головна » Новини » Кримінал » 7 років позбавлення волі – за смерть односельця

7 років позбавлення волі – за смерть односельця

fc2937d301ac087ffb4a7d2796048bc1Публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 46-річного жителя Корецького району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого підтримано Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури.

Доказами, зібраними у ході досудового розслідування, встановлено, що  обвинувачений у травні 2016 року, перебуваючи у будинку свого знайомого, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно наніс йому кулаками в область тулуба та голови близько 11 ударів, які виявилися несумісними із життям. Від отриманих травм той помер.

Вироком Корецького районного суду вказаного громадянина визнано винним в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України), та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років, повідомляють у прес-службі Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.


Актуально

Жительку Корця ошукали аферисти

Жительку Корця ошукали 25 тисяч гривень. До пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік, та представившись працівником служби …

Залишити коментар