Головна » Випуск новин » У Гощанському відділенні РЦПТО ДСЗ безробітних запрошують на навчання

У Гощанському відділенні РЦПТО ДСЗ безробітних запрошують на навчання

novyiy-tochechnyiy-risunokГрафська карета в Гощанському парку, лава закоханих у Рівн енському парку Шевченка, скульптура «Муза» в нормандському місті Е… Всі ці витвори мистецтва з металу зроблені у кузні  Гощанського навчального відділення Рівненського центру профтехосвіти державної служби зайнятості. Тут, у Гощі, безробітних з Рівненщини та й з усієї України навчають ковальської справи.

«Випускники Гощанського навчального відділення РЦПТО ДСЗ  за спеціальністю «Коваль ручного кування» відкривають власні справи та з легкістю влаштовуються на роботу в виробничі цехи», –  пишається своїми учнями майстер Сергій Торуля.

Втім, навчають у Гощі не лише ковальської справи. Тут готують ще й  кравців, бондарів, бляхарів. У навчальному відділенні зізнаються, що великим попитом користується  професія «Виробник художніх виробів з лози». Адже вироби з лози є екологічно чистими, завжди модними й затребувані не лише в Україні, а й за кордоном.

Гощанське навчальне відділення Рівненського центру проф-техосвіти державної служби зайнятості запрошує на навчання безробітних Рівненщини та інших регіонів України. Термін навчання триває від двох до восьми місяців. Для іногородніх у Гощанському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ гарантують проживання у  міському гуртожитку.

 

 

 

 

Актуально

“Це було затримання”: у поліції прокоментували “викрадення” жінки в Києві

Раніше в мережі з’явилося відео, на якому видно, як невідомі чоловіки заштовхують жінку в машину …

Залишити коментар