Головна » Новини » Культура » 1 грудня: події цього дня

1 грудня: події цього дня

День боротьби зі Снідом. Коли вперше діагностували СНІД, його назвали «чумою ХХ століття». Вік пройшов, а хвороба як і раніше загрожує існуванню людства.

283741_1

5 червня 1981 року Американський Центр контролю над захворюваннями зареєстрував нову хворобу – СНІД (синдром набутого імунодефіциту).

Перший же діагноз був поставлений в 1983 році. Протягом двох місяців хворий помер. Сьогодні за добу у світі чотириста тисяч осіб заражується цією хворобою. Сам по собі СНІД не є смертельною хворобою, але функціонування його вірусу в організмі впливає на імунну систему так, що навіть проста нежить може призвести до смерті людини, інформує ukr.media.

Всесвітній день боротьби зі Снідом вперше відзначався 1 грудня 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/Сніду.
Символом боротьби зі Снідом є червона стрічка, жодна акція в цій області не обходиться зараз без неї.

В Україні 1 грудня відзначається День працівників прокуратури.

Свято було встановлено в 2000 році, враховуючи роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави.

Пов’язане зображення

Іменини відзначають: Микола, Платон, Роман

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар