Головна » Новини » Культура » Підземні ходи в парку Шевченка законсервують під оргскло

Підземні ходи в парку Шевченка законсервують під оргскло

Підземні ходи в парку імені Т.Г. Шевченка після дослідження законсервують і показуватимуть туристам, інформують у прес-службі Рівнеради.

Зокрема, міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зауважив, що імовірно це місце після всебічного дослідження істориками та археологами законсервують під оргскло (органічне скло), як це роблять за кордоном, і це місце таким чином стане цікавим для туристів.

unnamed-1

Через це доведеться дещо змінити і проект реконструкції літньої естради парку і прилеглої до неї території, але історія міста має бути збережена.

Цікаво, що капітально влаштовані підземні ходи ведуть від місця провалу на всі чотири сторони. Цегла, знайдена в підземеллі, має королівські клейма. Попередньо науковці-історики датують ці підземні споруди ХVIII століттям.

unnamed-2 unnamed

За словами начальника міського управління культури і туризму Тараса Максименка, наявність розгалуженої системи підземних ходів показав і георадар. Зокрема, біля піцерії стоїть велика ялинка, радар показав цілих два яруси підземелля — один десь на трьох метрах вглиб, інший — на семи. Що це за підземелля і які таємниці воно приховує, вивчатимуть наші науковці.

Актуально

Вночі на головній вулиці Рівного трапилась ДТП (ВІДЕО)

Навпроти «Манхеттену» який знаходиться на вулиці Соборній трапилась аварія, як стверджують очевидці водій автомобіля «Жигулі» …

Залишити коментар