Головна » Новини » Культура » Підземні ходи в парку Шевченка законсервують під оргскло

Підземні ходи в парку Шевченка законсервують під оргскло

Підземні ходи в парку імені Т.Г. Шевченка після дослідження законсервують і показуватимуть туристам, інформують у прес-службі Рівнеради.

Зокрема, міський голова Рівного Володимир Хомко у своєму коментарі зауважив, що імовірно це місце після всебічного дослідження істориками та археологами законсервують під оргскло (органічне скло), як це роблять за кордоном, і це місце таким чином стане цікавим для туристів.

unnamed-1

Через це доведеться дещо змінити і проект реконструкції літньої естради парку і прилеглої до неї території, але історія міста має бути збережена.

Цікаво, що капітально влаштовані підземні ходи ведуть від місця провалу на всі чотири сторони. Цегла, знайдена в підземеллі, має королівські клейма. Попередньо науковці-історики датують ці підземні споруди ХVIII століттям.

unnamed-2 unnamed

За словами начальника міського управління культури і туризму Тараса Максименка, наявність розгалуженої системи підземних ходів показав і георадар. Зокрема, біля піцерії стоїть велика ялинка, радар показав цілих два яруси підземелля — один десь на трьох метрах вглиб, інший — на семи. Що це за підземелля і які таємниці воно приховує, вивчатимуть наші науковці.

Актуально

А ставку Бог встановив? Платні хрестини в соборі Рівного обурили українців!

У одному з релігійних закладів міста Рівне є фіксована ціна на обряд хрещення дитини. Про …

Залишити коментар