Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному, Сарнах та Дубно рятувальники готові і до раптових холодів

У Рівному, Сарнах та Дубно рятувальники готові і до раптових холодів

Раптове тренування оперативного розгортання мобільних пунктів обігріву населення провели 29 листопада за вказівкою начальника ГУ ДСНС у Рівненській області генерал-майора служби цивільного захисту Сергія Крука в підрозділах Служби порятунку, що дислокуються в обласному центрі та містах Сарни і Дубно.

Впродовж 30 хвилин рятувальники, встановивши у спеціально визначених місцях намети з електростанціями, обігрівачами та іншим необхідним майном і обладнанням, вже були готові надавати допомогу населенню, що потерпає від сильних морозів. До речі, окрім наметів, для обігріву громадян співробітники Служби порятунку Рівненщини обладнали автотранспорт високої прохідності, який будь-якої миті може виїхати у важкодоступні місця та надати допомогу громадянам.

«При різкому погіршенню погодних умов та низькій температурі ми готові одразу розмістити пункти обігріву для надання допомоги населенню. Намети та автомобілі ДСНС з теплогенераторами, гарячим чаєм та продуктами харчування будуть розташовані в місцях масового перебування людей та працюватимуть цілодобово», – відмітив начальник Головного управління ДСНС області Сергій Крук.

Встановлення таких пунктів показали гарний результат в минулому. Лише торік, рівненські рятувальники спільно з органами місцевої влади та соціальними службами під час складних погодних умов та сильних морозів надали допомогу понад 1500 громадянам, в тому числі майже 300 дітям.

Повідомляє прес-служба ДСНСУ в Рівненській області

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар