Головна » На експорт » Сім підприємств представили Рівненщину на форумі в Угорщині

Сім підприємств представили Рівненщину на форумі в Угорщині

2d0191d3b51a9323729ff97ebddb1ea9Делегація з Рівненщини відвідала Україно-угорський бізнес форум, що відбувся у місті Дебрецен.

Захід відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та очільник  уряду Угорщини Віктор Орбан. Форум став першою подією такого масштабу за історію зовнішньоекономічних відносин між двома країнами, повідомляють у прес-службі РОДА.

Учасниками заходу стали понад 70 українських підприємств та більше 100 – угорських. Вони обговорили перспективи співпраці у різних сферах економіки – аграрному секторі, харчовій промисловості, туризмі, фармакології, енергетиці  та ІТ.

Рівненську область на форумі представили керівники таких підприємств, як «Біосмартекс», «ОТТІМО», «Кедоff.net», «Тепло-Енергія», «Українська лісопереробна компанія», «777», «Імпульс».

Окрім того, участь у заході взяли керівники Рокитнівського району – Микола Кушнір та Анатолій Кінчур. Очолив делегацію керівник Рівненського представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ІСС Ukraine), заступник директора ДП «Рівнестандартметрологія» Петро Стецюк.

«Рівненська область має значний виробничий потенціал, – зазначив Петро Стецюк. Підприємствам нашого краю є що запропонувати іноземним партнерам. Україно-угорський бізнес-форум в першу чергу спрямований на те, щоб популяризувати продукцію та послуги вітчизняних виробників за кордоном та сприяти розвитку нових інвестиційних проектів», – зазначив Петро Стецюк.

Актуально

9-річна рівнянка на співочому “Вернісажі” увійшла до трійки переможців

9-РІЧНА РІВНЯНКА ДАР`Я БУГАЙЧУК СТАЛА ЛАУРЕАТКОЮ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ З 13 по 16 вересня у м.Нетішин …

Залишити коментар