Головна » На експорт » В Рівному обговорили проблеми розвитку спорту

В Рівному обговорили проблеми розвитку спорту

img_3111На засіданні колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації обговорили виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на 2014-2016 роки» та підсумки виступів спортсменів Рівненської області на ХХХІ Олімпійських та XV Паралімпійських іграх 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляють у обласному центрі фізичного здоров`я населення “Спорт для всіх”. 

Розпочалося засідання з вступного слова заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко. Вона урочисто вручила посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу з бейсболу Кілієвичу Дмитру та Курильчуку Артуру, які нещодавно стали чемпіонами Європи у складі збірної України U-21 .

З доповіддю про результати роботи за три роки виступив начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський. Який зазначив, що покращився стан матеріально-технічної бази сфери фізичної культури і спорту, матеріальній та фінансовій підтримці спорту вищих досягнень, налагодженню тісної співпраці з федераціями, реформуванні мережі ДЮСШ області.

Також виступили керівники обласних організацій спортивних товариств: «Колос» – Анатолій Соляр та «Україна» – Анатолій Биков, які розповіли про участь очолюваних ними громадських організацій у виконанні завдань обласної програми.
Обласна школа вищої спортивної майстерності» в частині розвитку спорту вищих досягнень зупинився у своєму виступі директор закладу Леонід Камлочук. Він зосередив увагу на необхідності збільшення фінансового забезпечення учнів школи.

Члени колегії також обговорили питання більш ефективної координації діяльності установ, які займаються розвитком фізичної культури і спорту в області. В ході засідання вони прийняли рішення про необхідність продовження дії програми на 2017 рік та запропонували відповідний проект наказу управління, який був одноголосно схвалений.

Актуально

На Рівненщині елітна автівка злетіла у кювет та перекинулася

У неділю близько восьмої годину ранку, у Березнівському районі поблизу села Малушка трапилось  ДТП. Водій з Клесова …

Залишити коментар