Головна » Новини » Кримінал » Чи справді військовослужбовець з Дубна є “шпигуном СБУ” в ЛНР? (ВІДЕО)

Чи справді військовослужбовець з Дубна є “шпигуном СБУ” в ЛНР? (ВІДЕО)

Це – уривок зі скандальної прес-конференції у так званій Лунганській народній Республіці. Людина, яка це говорить – Валентин Можаєв. Народився на Рівненщині, мешкає в Дубно. Пан Валентин запевняє, що з червня цього року поїхав шпигувати у ЛНР за дорученням самої Служби Безпеки України, де його і викрилили.

Псевдошпигун за позивним Архип, стверджує, що його ще в Дубні затримала поліція за ухилення від мобілізації та розпивання спиртних напоїв у публічному місці. Каже, що саме у відділку йому і запропонували стати шпигуном, аби уникнути кримінальної відповідальності.

Тим часом поліцейські Рівненщини здивовані такій заяві земляка, ні про затримання Валентина Можаєва, ні про його вербування тут не чули.

Звинувачують у неправдивих свідченнях псевдошпигуна з Дубна і рівненські представники СБУ. Правоохоронці певні – його вербувальник існує тільки в уяві самого Валентина.

Стурбовані поведінкою рідного сина і батьки Валентина Можаєва. Мама Ірина знає – її син і справді має бути десь в Росії. Бо ще 30 червня вирушив туди на заробітки.

Деталі цієї заплутаної історії далі у сюжеті.

Актуально

Міносвіти уже визначили графік проведення ЗНО-2018 (+ГРАФІК)

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня …

Залишити коментар