Головна » Новини » Кримінал » У Рівному неповнолітню доньку-втікачку повернули мамі

У Рівному неповнолітню доньку-втікачку повернули мамі

Працівники Рівненського районного відділення поліції впродовж доби розшукали жительку села Бронники, яка ще 23 листопада пішла на навчання у ліцей  і додому так і не повернулася. Після безрезультатних пошуків матір через наступного дня звернулася за допомогою до поліції.
16-річна Яна прихопила із собою речі першої необхідності, 200 доларів США та 500 гривень. Востаннє дівчинку бачили 24 листопада у районі продуктового ринку у Рівному.
Правоохоронці за фактом зникнення неповнолітньої відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України та оголосили її у розшук.
Попри те, що мобільний телефон Яни був вимкнений, а сторінки у соціальних мережах – видалені, працівники карного розшуку зуміли вийти на слід неповнолітньої.
З’ясувалося, що дівчина зняла кімнату у квартирі на вулиці Київська обласного центру. А пішла з дому ображена, оскільки ніхто у родині: ні молодший та старший брати, ні матір, ні батько її не розуміли. Утім, у чому саме, так і не зуміла пояснити.
Правоохоронці відносно матері склали адміністративний протокол за статтею 184 (невиконання обов’язків батьками щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, працівниками сектору ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції було проведено профілактичну бесіду з дочкою та матір’ю щодо налагодження взаємовідносин у сім’ї та вирішення будь-яких конфліктів мирним шляхом.
Сьогодні, 28 листопада, матір із донькою знову прийшли до відділення поліції, але вже щиро подякували за взаєморозуміння, яке запанувало у родині.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Актуально

Рівненщина – лідер за кількістю україномовної музики на радіо

На рівненських радіостанціях найчастіше з усіх областей України звучить україномовна музика, а також Рівненщина – …

Залишити коментар