Головна » На експорт » Новини Економіки » Інвалідів Рівненщини залучатимуть до роботи

Інвалідів Рівненщини залучатимуть до роботи

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, який відзначатиметься 3 грудня, Рівненщина долучиться до Всеукраїнської Декади зайнятості.

з 28 листопада по 7 грудня у рамках обласного Декадника заплановано наступні заходи:

28 листопада

11.00 – робоча зустріч на тему «Стосується кожного» із соціальними партнерами щодо вдосконалення шляхів співпраці з надання послуг особам із інвалідністю (Рівненський МЦЗ),

11.50 – профінформаційний захід за принципом «послуги під єдиним дахом» для осіб із обмеженими можливостями (Рівненський МЦЗ),

Протягом дня у Рівненському центрі профтехосвіти ДСЗ -консультації психолога та вихователя РЦПТО ДСЗ.

29 листопада

10.00 – онлайн-аукціон претендентів на заповнення вакантних посад, міжрайонний ярмарок вакансій для осіб із інвалідністю м.Рівного, Рівненського й Сарненського районів (м.Рівне, Рівненський МЦЗ).

30 листопада

11.30 – Урочисті заходи в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів, організовані Рівненською облорганізацією Українського товариства сліпих (м.Рівне, зала камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії).

Впродовж дня – в усіх базових центрах зайнятості -індивідуальні консультації для осіб із інвалідністю.

1 грудня

– у Костопільському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ – майстер-класи для дітей-інвалідів Костопільської СЗШ-інтернату І-ІІ ступенів,

– у Рівненському НРЦ «Особлива дитина» – виїзна акція Рівненського ЦПТО ДСЗ,

– у Клеванській СЗОШ – інтернаті № 1 для слабозорих – надання перукарських послуг дітям-інвалідам, профорієнтаційний урок, проведення майстер-класів за професіями «Офіціант» та «Квіткар»,

– у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни – надання перукарських послуг для учасників АТО, які проходять реабілітацію, зустріч з учасниками АТО, які мають інвалідність.

2 грудня

11.00 – Екскурсія для безробітних із інвалідністю з метою презентації освітніх послуг Рівненського ЦПТО ДСЗ (м.Рівне),

12.00 – засідання круглого столу спільно з соціальними партнерами щодо проблемних питань у наданні послуг особам із особливими потребами (м.Костопіль, Костопільський РЦЗ).

14.00 – Урочисті заходи в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів, організовані Рівненським територіальним центром соціального обслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату (м.Рівне, КЗ «Міський Будинок культури»).

5 грудня

10.00 – семінар для осіб із інвалідністю за участю громадського діяча Н.Колесової «Твій успіх – у твоїх руках» (Рівненський МЦЗ),

10.00 – семінар-тренінг для осіб із інвалідністю за участю фахівців Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» (Рівненський РЦЗ).

6 грудня

в усіх базових ЦЗ – семінари для роботодавців «Стимули для роботодавців у випадку прийняття на роботу осіб із числа інвалідів».

7 грудня

10.00 семінари для осіб із інвалідністю за участю представників місцевих центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги (Рівненський та Костопільський РЦЗ).

 

Повідомляє сайт РОДА

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар