Головна » На експорт » На Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна та посіяли озимі

На Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна та посіяли озимі

Аграрії Рівненщини завершили сіяти озимі на зерно під урожай наступного року. Цим культурам господарі відвели майже 120 тисяч гектарів. Зокрема, пшеницю посіяли на площі більше 90 тисяч гектарів, жито  – на 24 тисячах, ячмінь – на 4,5 тисячах гектарах. Крім того, на майже 18 тисячах гектарах ростиме озимий ріпак. Про це повідомили із департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

Водночас в області проводиться моніторинг стану посівів озимих зернових культур.

«Сходи отримано на 97 відсотках площ, із яких в доброму стані перебуває 64 % сходів, задовільному – 25 %, слабкі та зріджені 11 %. Крім того, озимий ріпак повністю зійшов на усіх площах посіву», – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Тим часом, аграрії області продовжують збирати пізні зернові та технічні культури. Зокрема, зернові та зернобобові зібрали на площі 242 тисяч гектарів, що складає 90 відсотків площ посіву. З них намолочено 1 мільйон 78 тисяч тонн зерна. Середня урожайність складає 44,6 центнерів.

Найвища урожайність зернових  спостерігається в Острозькому, Здолбунівському, Рівненському, Радивилівському та Млинівському районах.

Одночасно сільгоспвиробники області продовжують обробляти ґрунт.

Актуально

Поліцейські викрили організовану злочинну групу, яка займалася наркоторгівлею

У Дубровиці раніше судимий за вбивство організував злочинний бізнес, йому допомагав колишній працівник міліції. Їх …

Залишити коментар