Головна » Новини » Економіка » У Рівному можуть замінити маршрутки на великогабаритні автобуси

У Рівному можуть замінити маршрутки на великогабаритні автобуси

У Рівному хочуть замінити маршрутки на великогабаритні автобуси та закупити нові низькопідлогові тролейбуси. Принаймні, така петиція від рівнянина зареєстрована на сайті електронних петицій Рівненської міської ради. У ній пропонується на маршрутах, де великий пасажиропотік, замінити маршрутки на низькопідлогові великогабаритні автобуси, не обов’язково на нові; закупити нові низькопідлогові тролейбуси, таку кількість, щоб третина всіх тролейбусів була низькопідлоговою, і поступово замінити всі. Запровадити електронну компостерну систему для тролейбусів та автобусів,  для подальшого використання їх для системи електронного квитка. Весь громадський транспорт пропонується забрендувати, тобто розмалювати в кольори міста та нанести лого міста.

Кошти на реалізацію цього проекту взяти в кредит у ЄБРР та залучити інвесторів.

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

“Для міста з населенням понад 250000 мати на маршрутах мікроавтобуси та тролейбуси яким понад 40 років неприпустимо! Зранку люди не можуть нормально доїхати на роботу бо в маршрутку набиваться куча людей й немає як сісти. Люди з обмеженими можливості не мають змоги дістатися з точки А в точку Б. Батьки з калясками не можуть зайти в маршрутку бо там просто немає місця а підняти коляску щоб заїхати самостійно дуже важко. Пропоную на маршрутах де великий пасажиропотік замінити мікроавтобуси цебто маршрутки на низькопідлогові великогабаритні автобуси, не обов’язково на нові. Закупити нові низькопідлогові тролейбуси, таку кількість щоб третина всіх тролейбусів була низькопідлоговою, і поступово замінити всі. Запровадити компостерну систему для тролейбусів та автобусі а тих людей які працюють кондукторами взяти на вакансію контролерами почергово ставити електронні компостери для подальшого використання їх для системи електронного квитка. Весь громадський транспорт потрібно забрендувати цепто розмалювати в кольори міста та нанести лого міста.

Кошти на реалізацію цього проекту взяти в кредит у ЄБРР та залучити інвесторів.

Автобуси на маршрутах з великим пасажиропотоком будуть великогабаритними накшталт таких:

http://busbogdan.com.ua/bus/a705/

http://eltrans.

electron.ua/citybuses/

http://www.ukreuromaz.com/maz/avtobusy/maz-203-085.html

Автобуси з малим пасажиропотоком будуть середнього класу на кшталт таких:

http://busbogdan.com.ua/bus/a302/

http://iat.org.ua/produktsiya/avtobusy/ataman/ataman-a093n6/

http://uabus.com.ua/products/urban/a092h6-1/

При ремонті тролейбусів встановлювати вклеєні затемнені панорамні вікна та оздоблювати обшивку сучасними полімерними матеріалами що не буде потребувати фарбування та буде стійким до корозії, оновити салон тролейбуса та встановити зручні крісла для пасажирів та встановити електронні маршрутовказівники.”

4ebf5b29612692b89708924595cb3a4d8a673247
Приклад автобуса на маршрутах з великим пасажиропотоком
Приклад автобусу з малим пасажиропотоком середнього класу
Приклад автобусу з малим пасажиропотоком середнього класу

Наразі, петиція зібрала 16 підписів із 300 потрібнихДо завершення збору підписів залишився 41 день. Проголосувати за проет можна ТУТ

Актуально

Поліцейські викрили організовану злочинну групу, яка займалася наркоторгівлею

У Дубровиці раніше судимий за вбивство організував злочинний бізнес, йому допомагав колишній працівник міліції. Їх …

Залишити коментар