Головна » На експорт » Дубенські журналісти стали “студентами” (ФОТО)

Дубенські журналісти стали “студентами” (ФОТО)

Представники четвертої гілки влади у Дубні, покинувши відеокамери, ноутбуки та записники та ручки, активно взялися відпрацьовувати прийоми самозахисту. Практичне заняття із прийомів рукопашного бою, організоване керівництвом Дубенського відділу поліції, провели знавці цієї справи — співробітники спецпідрозділу «КОРД» ГУНП в Рівненській області.
«Звичайно, ми Ваш захист, але й Вам не завадить вміти захищати себе та своїх близьких, – звернувся до журналістів керівник силової структури Андрій Голярчук – Ваша професія передбачає ризик потрапляння у конфліктні ситуації. А тут справа йде на хвилини. У конфліктних ситуаціях головне не доводити правоту кулаками, а залишитися цілими та неушкодженими».
pm61image003
Не гаючи часу на теорію, викладачі та учні взялися за бутафорні ножі, палиці та пістолети. Поліцейські пояснювали, як поводитися з агресором, як протягом лічених секунд збити його з пантелику та спробувати втекти.
«Повірте, в екстремальній ситуації, людина здатна зробити більше звичайного, — каже один із спецпризначенців своїм практикантам. – Адреналін додає сили рукам та швидкості ногам. Це перевірено на практиці».
pm343image001
Як на кадрах сповільненої зйомки КОРДівці детально демонстрували прийом за прийомом, відпрацьовували їх зі своїми «студентами». При цьому роз’яснювали, як і куди раціональніше буде нанести удар в тій чи іншій ситуації, як згрупуватися при падінні та чи варто, ризикуючи здоров’ям, до останнього не віддавати грабіжникові сумку, телефон або ж гаманець.
«Якщо ви бачите, що злочинець націлений на ваші речі і своїми силами ви йому ради не дасте, то, напевно, краще буде «пожертвувати» чимось матеріальним і якнайшвидше поінформувати поліцію. Тоді вже справа буде за нами», – радили правоохоронці.
До заняття долучився і начальник дубенської поліції Володимир Голубош, показавши вправні навики звільнення від озброєного нападника. По закінченню полковник поліції подякував співробітникам «КОРДу» за таке корисне заняття, а журналістам побажав плідної праці та щоб здобуті навички не знадобилися на практиці.

Актуально

У Рівному чоловік піде під суд за продаж гранат

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито 44-річного жителя м.Рівне, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені …

Залишити коментар