Головна » На експорт » “Насамперед, потрібно полюбити себе”, – у Рівному відбувся тренінг із психологічного самозахисту (ВІДЕО)

“Насамперед, потрібно полюбити себе”, – у Рівному відбувся тренінг із психологічного самозахисту (ВІДЕО)

У ГУ НП в Рівненській області відбувся тренінг по самозахисту. Цього разу замість звичних прийомів рукопашного бою вчили, як опановувати себе у стресових ситуаціях.

Тренер із дисциплін «стресостійкість» і «ефективна комунікація» Наталія Качан, насамперед, поділилась власним досвідом, як діяти у складних життєвих ситуаціях і не стати жертвою насильства, інформують у прес-службі ГУ НП Рівненщини.

«Кожному з нас потрібно навчитися протистояти будь-яким загрозам, які трапляються на життєвому шляху, чи то фізичним, чи психологічним, чи так званим економічним, — наголошує Наталія Качан. — Для цього потрібно виховати у собі почуття гідності, любові до самого себе, вміти прощати себе і розуміти, що ті неприємності, які трапляються, то не ваша вина. Тому потрібно налаштовувати себе на позитивний лад і розуміти, що все, що відбувається навколо можна змінити. І навіть, якщо хтось говорить про вас погано, то це проблема виключно тієї людини».

Під час тренінгу рівняни мали змогу також отримати психологічні поради у питаннях протидії насильству. Як зазначила тренер, ті хто зазнає насилля, винні у тому, що дозволили це зробити. Необхідно виховувати у собі такий внутрішній стан, щоб ні у кого навіть і не виникало запитання, що до вас можна застосувати будь-які насильницькі дії. Цього неможливо досягнути за короткий проміжок часу, але, якщо є бажання — результат не забариться.

Наступна зустріч учасників школи самозахисту відбудеться традиційно у четвер, але вже першого грудня.

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар