Головна » Новини » Культура » Більше 35 тисяч гривень зібрали на школу для аутистів під час благодійного концерту (ФОТО)

Більше 35 тисяч гривень зібрали на школу для аутистів під час благодійного концерту (ФОТО)

 

24 листопада у Рівному відбувся благодійній концерт “Відкрий світ для дітей  з аутизмом”  . В ньому взяли участь гурти з Києва, Львова та Рівного – Ray Band, Гримить, SHRI- Ланка, Брем-Стокер. Крім того, пройшов і благодійний аукціон, лотами для якого стали вироби , створені руками дітей хворих на аутизм із Рівного, Києва, Луцька та Одеси, та лоти надані дітьми з рівненської художньої школи, рівненського Палацу дітей та молоді, народного клубу “Верес”, гурту “От Вінта” та художників зі Львова та Рівного.

Найдорожчими лотами стали мяч від ФК “Верес”. Його купили за 2.300 грн. Ще один лот – картина львівської художниці, яку купили за 2.700 грн. Загалом, як повідомила організатор концерту, голова благодійного фонду “Погляд” Олена Корсун зібрали 35 тисяч 866 гривні.

Усі кошти підуть на ремонт та облаштування Центру- школи для дітей аутистів, приміщення для якого вже виділила міська влада. Загалом необхідно зібрати близько 600 тисяч гривень.

        

 

Актуально

Для найдорожчих дерев виділили майже 300 тисяч гривень

На алеї Чайки (Майдан Незалежності), в парку на “Лебединці” (площа Короленка) та біля автостанції “Чайка”(вулиця …

Залишити коментар