Головна » На експорт » Рівненщина серед лідерів у впроваджені медіа-реформи

Рівненщина серед лідерів у впроваджені медіа-реформи

gazetiЧотирнадцять комунальних газет Рівненщини увійшли до Переліку друкованих ЗМІ та редакцій, реформування яких здійснюється під час першого етапу. Відповідний Проект постанови затвердив Уряд.  Про це повідомляє прес-служба РОДА.

За таким показником область – серед лідерів у впровадженні медіа-реформи – роздержавлення друкованих ЗМІ. Адже із 20 газет, співзасновниками яких є органи влади, трудові колективи, 14 ЗМІ виявили бажання реформуватися у першому етапі.

Тож, згідно із Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» органи влади і місцевого самоврядування вийшли зі складу засновників чи співзасновників друкованих комунальних ЗМІ. Після цього засоби масової інформації самостійно функціонуватимуть та формуватимуть редакційну політику. А це в свою чергу сприятиме їхній незалежності та зміцненню свободи слова.

Нагадаємо, що Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» встановлено, що реформування редакцій буде проведено у два етапи. У першому етапі реформуватимуть ті ЗМІ, які подали відповідні клопотання. Під час другого етапу протягом двох наступних років будуть реформовані всі інші друковані ЗМІ

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар