Головна » На експорт » Рівненщина серед лідерів у впроваджені медіа-реформи

Рівненщина серед лідерів у впроваджені медіа-реформи

gazetiЧотирнадцять комунальних газет Рівненщини увійшли до Переліку друкованих ЗМІ та редакцій, реформування яких здійснюється під час першого етапу. Відповідний Проект постанови затвердив Уряд.  Про це повідомляє прес-служба РОДА.

За таким показником область – серед лідерів у впровадженні медіа-реформи – роздержавлення друкованих ЗМІ. Адже із 20 газет, співзасновниками яких є органи влади, трудові колективи, 14 ЗМІ виявили бажання реформуватися у першому етапі.

Тож, згідно із Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» органи влади і місцевого самоврядування вийшли зі складу засновників чи співзасновників друкованих комунальних ЗМІ. Після цього засоби масової інформації самостійно функціонуватимуть та формуватимуть редакційну політику. А це в свою чергу сприятиме їхній незалежності та зміцненню свободи слова.

Нагадаємо, що Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» встановлено, що реформування редакцій буде проведено у два етапи. У першому етапі реформуватимуть ті ЗМІ, які подали відповідні клопотання. Під час другого етапу протягом двох наступних років будуть реформовані всі інші друковані ЗМІ

Актуально

Військовозобов’язанх України внесуть до Єдиниого державного реєстру

20 квітня набув чинності Закон України від 16 березня 2017 року № 1951-VIII “Про Єдиний державний реєстр …

Залишити коментар