Головна » На експорт » Новини Події » Пенсіонер з Рівного звернувся до головного прокурора країни

Пенсіонер з Рівного звернувся до головного прокурора країни

15151216_1681046235539689_532050016_nРівненський пенсіонер Володимир Семенюк вже декілька років оббиває пороги правоохоронних та захисних структур Рівного. Він просить у них реакції на протиправні, на його думку, вчинки представників пенсійного фонду, ощадбанку та інших соціальних структур. Нещодавно, він знайшов порозуміння у головного прокурора області Олега Соболя, але побоюється, що  сумлінне виконання прокурорських обов’язків стане не до душі його підлеглим та колегам. Тому вирішив звернутися до головного прокурора України Юрія Луценка з надією, що той не дасть вчинити протизаконні дії.

Шановний Юрію Віталійовичу, з доброю пам’яттю про вислів, що допоки є справжня людина, є Держава – нема її, нема Держави, звертається до Вас ровесник Вашого батька, шановного Віталія Івановича.

Шкода, що і тепер, уже Ваш «могильник» не реагує належним чином на звернення людини, як того вимагає Закон України «Про звернення громадян», ні до Президента України, Вам переадресовані, ні до Вашої особи особисто.

Тим не менше, хочу подякувати за Вашу мудрість, сподіваюсь не одномоментну, щодо призначення на посаду прокурора Рівненської області п. Соболя Олега Миколайовича, хто чи не вперше в області, за всю історію України відверто, принципово став на захист людини.

Нехай прокуратура, керована Вами, стане над усією Україною архангельським щитом справедливості.

Як можлива справжня еліта відверто об’єднана з народом навколо найголовнішої національної ідеї  – захисту прав людини і відповідальності службової посадової особи до дрібниць, саме ви покликані одним махом мітли вимести за поріг нашого суспільного дому усіх українських Робін Гудів – доморощених синів і доньок, які 25 років поспіль, грабуючи і плюндруючи нашу Державу дискримінують людину, найвищий скарб України, а багатостраждальний, терпеливий, працьовитий, мудрий народ змусили розлізтися поміж людьми мов мишенят.

Не треба лукавих вибачень, поставте вище всього і всіх  присягу, яку ви безкінечно даєте своєму народу. Залишіть в минулому свою гординю, можливо й зверхність, владного чиновника і разом із ними дослухайтеся до поклику сердець наших грузинських побратимів, діями яких нещодавно і неодноразово так пишалися, які раніше нас пробудилися з шевченківського сну царя Миколи, стали вічними революціонерами від нашого Івана Франка, без жодної вигоди і пропонують себе Україні аби серед нашої патріотичної молоді віднайти паростки талантів гідності, чесності, гідності і справедливості на подобу Руслани Лижичко, Єгора Соболєва, Андрія Іллєнка, Олега Березюка і багатьох інших, справжніх дітей Майдану Гідності.

Не втратьте шанс.

Не втрачайте, і так обкрадений, час.

Нехай нашій багатоколоритній нації з притаманним чуттям єдиної родини, заживеться щасливо.

Лупаймо цю скалу разом.

Пам’ятаймо: справжній народ, іменем України, Іменем Майдану Гідності, політичне шахрайство, відверту брехню, зраду, заради власного розкішного життя, більше нікому не пробачить.

Поки що з повагою Володимир Семенюк з, вами також рідної Рівненщини.”

15174669_1681046228873023_1345850772_n 15207881_1681046225539690_1147343382_n

 

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар