Головна » На експорт » Новини Події » Рівненський політик знає, хто у Рівному крутіше ГЕСТАПО

Рівненський політик знає, хто у Рівному крутіше ГЕСТАПО

Не до вподоби відомому рівненському політику, екс-кандидату на посаду міського голови Олександру Лащуку новий логотип міста Рівне.  На своїй сторінці у Фейсбук він зокрема написав: ” Гестапо відпочиває)

%d0%bb%d0%b0%d1%89%d1%83%d0%baКоли прес-офіцер Рівненської Поліції, речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко разом з командою бурштинового кандидата проштовхувала з однодумцями новий логотип Рівного
(без бренду зрозуміло, цього вони опанувати вже не могли),

то мабуть вони хотіли повернути нас у ті часи,
коли у теперішньому Краєзнавчому музеї сидів кат Еріх Кох
(воєнний злочинець), а м.Рівне було столицею Рейхскомісаріату Україна)))

Тепер цей дивовижний агресивний “логотип” милує око рівнян на парканах і смітниках міста)))) Надихає)”.

Здивована таким “наїздом”  звинувачена Олександром Оксана Юрченко. Вона впевнена, уся ця історія, розказана Лащуком  – лише привід для зайвого піару. Запевняє, щиро підтримувала проект створення логотипу, а не конкретно якійсь із них. Тому її дивує бажання Олександра зараз підігріти до себе інтерес. Воно виглядає смішним і недоречним.

Серед коментарів під дописом:

Ферар Ольга який зв’язок гестапо і логотипу? я щось взагалі не зрозуміла. Десь ви пане Олександре, побачили може свастику. Уява у вас дай Боже…
 Zharanka Ksju Олександре, а що ж таке? Можливо варто видалити пост, а не всі коменти, які не подобаються? Для чого писати таку фігню, чи може не очікував такої реакції? Щось нагадує страуса, який голову в пісок ховає…
 Ольга Євтушенко не серйозно зовсім так в ФБ можна видалити а от в житті Саша як?
Тетяна Клименко Я зрозуміла, що наші комунальники будь-що перетворять на лайно. І слава Богу, що логотип Огня не виграв, страшно уявити на що були б схожі ті кольорові стовбці. Юрченко вже тут нідочого.
Тома Давидюк Таня, людина яка активно “це” просувала мала б взяти на себе відповідальність, на що такий невдалий проект перетворить місто. Зараз кожен скаже, що він ні до чого, як завжди у нас. Нагадить – нагадили, а відповідати хто має? Логотип міста на смітниках, жахливе зображення на заборах, “одоробла” на театральній площі, що далі?
Олексій Огонь Це не логотип Огня! будь-ласка, відпустіть це все !
Дмитро Соломчук Думаю що потрібно було логотип так само як огородження оцинкувати, а не вимальовувати як ”більмо”.А розробники лого тут реально не до чого,скоріше вині керівники міського апарату яки не можуть виробити єдиний стиль та кольорову гаму.
 
 Катя Петрів Дуже похмуро виглядає ця чорна плита!!!😔 А десь відбувалося голосування – на якому жителі міста могли б самі обрати що їм більше до вподоби?
 Demchik Olexandr Лащук, не чіпай Оксану Юрченко. Тобі до неї дуже далеко! Просто недосяжно. По усім признакам!
 lashh1

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар