Головна » На експорт » Новини Економіки » Рівняни жалітимуться на зловживання бюджетними коштами самій Держаудитслужбі

Рівняни жалітимуться на зловживання бюджетними коштами самій Держаудитслужбі

Про фінансові порушення – на «телефон довіри» просить повідомляти управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.  За телефоном 26-44-35 кожен громадянин області може проінформувати про можливі факти зловживань чи порушень фінансово-бюджетної дисципліни, порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів установами, державними чи комунальними підприємствами, неправомірні дії та рішення службових осіб управління при здійсненні ними своїх повноважень тощо.

Зворотний зв’язок управління з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 годин 45 хвилин).

Крім того, протягом робочого дня  зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися в Управління Західного офісу Держаудитслужби за телефоном (032)255-41-88 та за номером (032)260-31-70 повідомляти про вчинки працівників держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій.

«Телефон довіри»  Державної  аудиторської служби України  – (044)425-38-18

 

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар