Головна » Новини » Кримінал » На Березнівщині через несправність пічки ледь не загинула пенсіонерка

На Березнівщині через несправність пічки ледь не загинула пенсіонерка

23 листопада до чергової служби ГУ ДСНС у Рівненській області з Березнівської центральної районної лікарні надійшло повідомлення, що напередодні до них з термічними опіками нижніх кінцівок, правої верхньої кінцівки, правої сідниці була госпіталізована 86-річна мешканка хутору Гороб’ївка Хмелівської сільської ради Березнівського району.

Під час встановлення обставин даної пригоди, працівники ДСНС з’ясували, що жінка отримала травми під час пожежі у власному одноповерховому дерев’яному житловому будинку. Загоряння сталося близько 06-ї години ранку. Потерпіла спала в окремій кімнаті. В інших кімнатах перебували її чоловік та дочка з чоловіком. Саме донька першою почула крики матері та виявила її на палаючому ліжку. Рідні зняли стареньку з ліжка та підручними засобами загасили вогонь. Потому «швидка», що прибула за викликом, забрала потерпілу в районну лікарню. Наразі літня жінка перебуває в опіковому центрі міста Рівного.

Щодо причини пожежі, то рятувальники встановили, що ліжко господарки, яке стояло впритул до грубки, загорілося від жарини, що потрапила на матрац через щілину в старій пічці. Внаслідок загоряння вогнем знищено три матраци, дві подушки в кімнаті житлового будинку та верхній одяг пенсіонерки.

З огляду на це, Служба порятунку Рівненщини знову нагадує громадянам основні вимоги до опалювальних печей.

Піч не повинна мати тріщин. Стежте за тим, щоб були справні дверці топки і піддувала. На підлозі під топкою має бути металевий лист розмірами 50х70 см. Забороняється монтувати піч упритул до горючих конструкцій приміщень. Очищати димарі і печі від сажі слід перед початком опалювального сезону, а також не рідше одного разу на три місяці. Категорично забороняється залишати печі, що топляться, без нагляду, а також доручати нагляд за ними малолітнім дітям; застосовувати для розпалювання печей бензин, гас і т.і.; розташовувати горючі речовини перед піччю; допускати до експлуатації несправні печі.

Актуально

На сесії міськради депутати махали кулаками

Сьогодні у Здолбунові відбулася “гаряча” сесія міської ради. Опозиція не підтримала порядок денний і питання …

Залишити коментар