Головна » Новини » Кримінал » Підготовка до третього Майдану. На Рівненщині підпалили шини (ВІДЕО)

Підготовка до третього Майдану. На Рівненщині підпалили шини (ВІДЕО)

На Рівненщині підпалили вживані шини поблизу обласного центру. Рятувальники кажуть, отримали повідомлення про пожежу 20 листопада о 23:35. Кажуть, загорілися вживані автомобільні скати та відходи деревини на відкритій території села Городок Рівненського району. За вказаною адресою були направлені три чергові відділення 1-ї і 2-ї пожежно-рятувальних частин міста Рівне та оперативно-координаційний центр обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Прибувши на місце виклику, рятувальники провели розвідку та встановили, що площа пожежі складає приблизно 150 м.кв. Загрози поширення вогню на приватні домогосподарства громадян не було. На гасіння пожежі було подано два водяні стволи. Значно ускладнювало роботу вогнеборців сильне задимлення, висока температура та їдкий токсичний дим, що утворювався від продуктів горіння.

Локалізувати пожежу бійцям ДСНС вдалося о 00:30, а повністю ліквідувати о 03:00. На гасіння було залучено три пожежні автоцистерни та 20 чоловік особового складу рятувальників.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар