Головна » На експорт » Новини Рівного » Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин стала чемпіоном Європи

Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин стала чемпіоном Європи

Вихованка рівненського палацу дітей та молоді, майстер спорту України міжнародного класу, представниця Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Анастасія Турчин на континентальній першості з дзюдо серед молоді серед спортсменів до 23 років, що проходив  в Тель-Авіві (Ізраїль) здобула звання чемпіона Європи.
Анастасія Турчин піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 78 кг. У фіналі українка здобула перемогу над російською спортсменкою Антоніною Шмельовою.
Загалом участь в чемпіонаті взяли спортсмени з 40 країн Європи.
Українські дзюдоїсти додали до скарбнички збірної три нагороди, дві з яких найвищого ґатунку. Отож, серед чоловіків – Яків Хаммо (+100 кг) та серед жінок – Анастасія Турчин (78 кг) стали чемпіонами Європи з дзюдо. Бронзову нагороду виборола Єлизавета Каланіна (+78 кг).
У фінаньній зустрічі за чемпіонський титул Яків Хаммо у ваговій категорії понад 100 кг на “іпон” переміг росіянина Тамерлана Башаєва.

Ще одну нагороду до скарбнички “синьо-жовтих” здобула Єлизавета Каланіна. У боротьбі за “бронзу” українка була сильнішою за угорську дзюдоїсту Марседис Сзигетвари.