Головна » На експорт » На Рівненщину приїдуть експерти з Польщі

На Рівненщину приїдуть експерти з Польщі

15073551_667171860126800_4513797366148564396_nГолова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко домовився з маршалком Варміно-Мазурського воєводства Густавом Мареком Бжезінським під час перебування рівненської делегації в Польщі про співпрацю. Група експертів з Варміно-Мазурського воєводства оцінить потенційні напрямки для співпраці та спільно з українцями розроблять проекти, реалізація яких здійснюватиметься в Польщі та в Україні за кошти ЄС.
Користуючись коштами Євросоюзу, поляки значно змогли покращити стан своєї інфраструктури, комунальної та екологічної галузей. А тому, голова Рівненської ОДА розраховує, що завдяки їхній допомозі Рівненщині також вдасться реалізувати низку проектів за європейські гроші.
Аби об’єктивно оцінити перспективи реалізації трьохсторонніх проектів за участі Євросоюзу, Польщі та України на Рівненщину приїде експертна група з Варміно-Мазурського воєводства. Вони й мають відібрати напрямки реалізації проектів та надати практичну допомогу в їх підготовці, повідомляють у прес-службі Рівненської ОДА.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар