Головна » На експорт » У Рівному визначились перші учасники Суперфіналу “Сімейних перегонів”

У Рівному визначились перші учасники Суперфіналу “Сімейних перегонів”

k3oyfyvfkeu

Популярні на Рівненщині спортивні змагання серед сімей отримали перших учасників Суперфіналу сезону 2016-2017. Після відбіркових етапів у містах та районах в Рівному відбувся обласний етап «Сімейні перегони. Велика сім’я». Саме під таким гаслом проходитиме сьомий сезон цієї обласної спортивної гри.  У змаганнях взяли участь сім’ї з усієї області. Команди змагалися у чотирьох конкурсах-естафетах, які мали назви “Футбол”, “Баскетбол”, “Фітбол” та “Доджбол”.

За підсумками боротьби після усіх конкурсів однакову кількість балів набрали постійні переможці цих змагань сім’я Вавулічів, а також їх друзі-суперники сім’я Мрозовичів. Саме ці дві родини посіли перші два місця у міських змаганнях “Сімейних перегонів”. В обласному етапі завдяки додатковим показникам, а саме кращому результату у естафеті “Футбол” перше місце та путівку до Суперфіналу виборола сім’я Мрозовичів, у складі батька Олександра, мами Наталії, доньки Анастасії та сина Сергія.

Крім того, Анастасія Мрозович перемогла в особистому конкурсі “Обручі”, вона найдовше крутила цей гімнастичний снаряд з-поміж усіх учасників.

 

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар