Головна » На експорт » Новини Події » В армію – за свої гроші. Львівяни обурююються відсутністю фінансування армії

В армію – за свої гроші. Львівяни обурююються відсутністю фінансування армії

Нову ротацію військовослужборвців у Львові сприйняли неодзнозанчно. Зокрема на своій сторінці у Фейсбук Олена Філь пише: “Не можу спати. Після останнього у тижні вдалого робочого дня, коли нормальні люди просто провалюються у сон, я не можу заснути. Я дуже ЗЛА і недобра.
Завтра рідний брат їде у чергову ротацію. Цього разу їдуть з хлопцями на місце призначення не як завжди – виділеною для цього машиною, а поїздом. ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ. Бо МО не має фінансів, щоб забезпечити їм переїзд.
askmСкажіть, якими словами можна охарактеризувати те МО і взагалі весь той непотріб, що там валяється, тиняється і ніяк не нажереться. Вони при першій ліпшій нагоді в ефірах розпинаються про те, як підняли на ноги і ледь не воскресили українську армію! У той час, коли хлопці продовжують самі купувати найелементарніше – потрібний одяг і взуття, везуть із собою домашні харчі, щоб “урізноманітнити” те, що їм приготували чиновники із МО та їнші трутні-колабораціоністи (інакше не можу назвати!). По церквах (чого раніше не було) збирають хто що може для наших воїнів. Волонтери далі волонтерять, а народ далі скидається, хто що може із свого злиденного життя!
І так ГІРКО, бо безсоромно вони потоптались на подвигу тих, хто своїми життями зупинив ворога і далі продовжує це робити. Вони щодня плюють в обличчя тим українцям, які щиро люблячи цю українську землю, терплять всіх їх, бо знають, що їм ще недовго залишилось, а народ буде далі.
Те все пі…пі… (назвіть яким хочете словом) давно перейшло уже в розряд януковичів, азірових, клюєвих та інших з мацюпусінької букви.
І напишуть про них одним реченням з одним словом – ЗЛОЧИНЦІ проти власного народу.

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар