Головна » На експорт » Новини Економіки » Хто перетворює добрих рівнян на злих

Хто перетворює добрих рівнян на злих

Через нерозчищені дороги та складні погодні умови у Рівному почали скаржитися на роботу служб таксі. З початку снігопаду вони вдвічі підняли розцінки на свої послуги, проте якість обслуговування так і не підвищили. Зокрема, рівненська журналістка Анна Махно на своїй сторінці у Фейсбук пише:

anya

“Зла як собака. За «відмінний» настрій хочу «подякувати», а в разі необхідності ще й грамоту власноруч випишу, таксі рівненським. Запізнюючись з дитям у школу (8:27 було, урок в нас починається о 8:50) викликала таксі. Жіночка приємним голосом повідомила, що очікуйте машинку. За кілька хвилин перетелефонували, щоб повідомити яка автівка мене чекатиме, тариф 29 грн. Одяглися, вийшли на вулицю, чекаєм. Минуло хв з 15 нашого очікування під під’їздом. Нема. Телефоную в службу таксі. Мені кажуть, що машинка вже на вашій вулиці (Карнаухова)Мірющенка).Чекаємо. Вже й урок почався. Нема. Знов набираю і знов авто на вашій вулиці. Замовлення відміняю. Знервована йду зупинку. За 7 хв доїжджаю на маршрутці за 5 гривень. Ще кілька хвилин і в школі.
Звертаюся до служб таксі як жителька Рівного. Я розумію, що дорога. Але будь ласка, якщо немає вільних машин, то попереджуйте клієнтів про це. Якщо не під’їжджаєте ще до клієнтів, то не запевняйте, що доїжджає авто. В нас не таке велике місто і заторів як таких немає, щоб так важко було дістатися з Карнаухова на Галицького. І найчастіше рівняни викликають таксі не для того, щоб доїхати з комфортом, а щоб швидше, аніж на маршрутці. Зважайте на це, будьте ласкаві.

З коментарів:

Павло Майструк: Таксі як сервіс в Рівному відсутній, не обманюйте себе, і взагалі ми не будемо мати нічого поки не почнемо речі називати своїми іменами, що таке сервіс таксі це – подача машини по часу, тариф по лічильнику, охайність водія та авто, Ви це бачили в наших таксі ?
Рита Шугаринг: цікаво одне: коли ця безкарність і витріпування людських нервів закінчиться?
Ігор Богданець: Савєтскіє люді в булошную на таксі нє єздют:)
Олег Шнайдер : Було таке ж саме і не одноразово. Таксисти їздять коли хочуть, як хочуть і куди хочуть. А якщо цього всього не захочуть, то не роблять і плювати, що комусь кудись потрібно терміново доїхати чи в погану погоду, чи в пізній час.. Сумно. 🙁

Актуально

Рівненщина – лідер за кількістю україномовної музики на радіо

На рівненських радіостанціях найчастіше з усіх областей України звучить україномовна музика, а також Рівненщина – …

Залишити коментар