Головна » На експорт » Новини Рівного » Колишнього студента з Лівії у Рівному спіткала невдача у вигляді депортації

Колишнього студента з Лівії у Рівному спіткала невдача у вигляді депортації

14_mainНелегала з Лівії виявили правоохоронці у Рівному та видворили з України.
Повернутися найближчим часом на Батьківщину має тепер можливість колишній студент-іноземець. Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП області у взаємодії з міграційною службою у Рівному 16 листопада виявили 27-річного жителя Лівії, який незаконно перебував у нашій країні.
Іноземець приїхав в Україну в 2013 році і став студентом одного з вищих навчальних закладів. Однак опановував науку недовго — до травня 2014 року. Бажання повертатися на Батьківщину в громадянина Лівії теж не виникало, тож упродовж двох років йому вдавалося нелегально перебувати на території нашої держави, навідуючись до земляків, які навчаються у закладах Одеси та Рівного. Тож його подорожі закінчилися притягненням до адміністративної відповідальності за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та рішенням суду про примусове повернення в країну походження.
Загалом за неповних два тижні відпрацювань на території Рівненської області у взаємодії з міграційною службою виявлено 12 правопорушників міграційного законодавства, які притягнуті до адміністративної відповідальності: за сприяння у нелегальному перебуванні іноземців — п’ятьох громадян України, за порушення правил перебування іноземців в Україні — сімох нелегальних мігрантів, переважно вихідців країн Кавказького регіону, стосовно яких прийнято рішення про примусове повернення.
«Крім того, поліцейські виявили факти використання громадянином Азербайджану паспорта, у якому містились підроблені дата штампи перетину кордону, а громадянином Туреччини — підробленої посвідки на постійне проживання в Україні, — повідомив начальник ВБЗПТЛ ГУНП в Рівненській області Юрій Леник. — Слідчі проводять досудові розслідування у відкритих кримінальних провадженнях за статтею 358 Кримінального кодексу України. Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Актуально

Рівненські активісти «гаряче» зустріли відому співачку Ольгу Полякову (ВІДЕО)

На блокаду будівлі Драмтеатру зібралися представники громадських організацій. А патрульні та співробітники міськвідділу поліції забезпечували …

Залишити коментар