Головна » На експорт » В EX.UA офіційно заявили про припинення роботи ресурсу

В EX.UA офіційно заявили про припинення роботи ресурсу

ex

Офіційне повідомлення про припинення роботи одного з найбільших та найпопулярніших файлообмінників України з’явилося на головній сторінці сайту EX.UA. Зокрема в ньому зазначається, що вже до кінця 2016 року файлообмінник припинить свою роботу. Разом з тим, вже зараз на сайті не працює пошук за назвами файлів, крім того, неможливо завантажити файли, як анонімним, так і зареєстрованим користувачам. Повний текст відкритого звернення до користувачів далі:

 

Ресурс EX.UA прийняв рішення припинити роботу. За останній рік EX.UA довелось відчути на собі прямі погрози, шантаж (у т. ч. і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Дані дії піддають небезпеки особисту інформацію та особисті файли, які зберігаються на ресурсі.

EX.UA працював у правовому полі. Не всім подобалася таке трактування законодавства, але ресурс завжди поважав закони України. EX.UA дотримувався авторські права, що постійно підтверджував швидким реагуванням на будь-які порушення на майданчику. При цьому, ресурс не схвалює ту систему розподілу і управління авторськими правами, що склалася сьогодні.

За час існування EX.UA поставив перед собою завдання підняти цю проблему в українському суспільстві. Особистим прикладом ресурс показав, що країна здатна зіскочити з голки торрентів, і в рамках ринкових механізмів плавно рухатися до нормалізації правовідносин між користувачами, правовласниками та Інтернет-майданчиками. Частина з цих завдань виконано, частина – ні.

Останні законодавчі ініціативи в сфері нібито боротьби з піратством несуть всі ознаки нецивілізованого лобізму. Новий закон, який знаходиться на підписанні у Президента, робить невигідним його дотримання: він буде діяти тільки проти тих, хто спробує йому слідувати. Він буде стимулювати нехтування авторськими правами. І тому він невигідний. Він мертвий.

Вигоду отримають тільки іноземні компанії. Українські правовласники не отримають більше грошей. Український бюджет не отримає взагалі ніяких грошей. А український глядач отримає меншу свободу вибору. Ми вважаємо те, що зараз буде відбуватися в Україні після прийняття закону, сильно шкодить її інтересам.

EX.UA завжди ідентифікував себе як національне файлове сховище і відкидав будь-які пропозиції пов’язані зі зміною доменної зони і території мовлення. Назва EX.to/co/ru для EX.іа неприйнятно.

EX.UA ніколи не зійде з позицій поваги до законів України, і тому ресурс прийняв рішення просто припинити свою роботу. Ми просимо усіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів на EX.UA до 30.11.2016. Також повідомляємо користувачів mail.ex.ua, що цей сервіс буде найближчим часом переїхала на новий домен.

PS: найтемніша ніч – перед світанком. Можливо, нашому ринку знову варто повернутися до безконтрольного торрент-піратству, щоб правовласники усвідомили, що, не надаючи глядачам можливість легально отримувати контент, вони не можуть забороняти.

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар