Головна » На експорт » На Рівненщині військові боряться з негодою разом з комунальниками

На Рівненщині військові боряться з негодою разом з комунальниками

snow

В наслідок погіршення погодних умов на Рівненщині, а саме випаданням снігу, в більшості населених пунктів місцевого та районного значення ситуація на автошляхах залишається складною. У зв’язку з цим до командира Центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України звернувся голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк із проханням про допомогу. Повідомляє Офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Так, 14 листопада, до боротьби з наслідками снігопаду в напрямках населених пунктів Дубно-Мирогоща-Варковичі-Квітневе-Озеряни, на спеціалізованій техніці приступили військовослужбовці за контрактом. Зокрема Михайло Повшук на бульдозері БАТ-2 та Анатолій Скібінський на ПЗМ-2 за дві доби вже розчистили понад сто кілометрів снігових заметів, відбуксирували десятки цивільних автомобілів.

Сьогодні, 16 листопада, роботи з допомоги місцевому населенню з ліквідації наслідків негоди за участю представників Збройних сил України тривають. Таким чином армійці ще раз доказали, що в умовах виникнення кризових ситуацій вони завжди готові вчасно прийти на допомогу народу України та виконувати найвідповідальніші завдання заради збереження їх життя і здоров’я.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар