Головна » На експорт » Новини Події » На Зарічненщині люди не знають, з ким їм вигідно об’єднатися

На Зарічненщині люди не знають, з ким їм вигідно об’єднатися

У Північних районах Рівненщини триває процес об’єднання громад. Так, у Зарічненському районі вже є одна громада – Локницька. Згідно перспективного плану там має утворитися  потужна Зарічненська громада, до складу якої мають увійти одна селищна та 12 сільських рад.  Однак, як з’ясували фахівці в рамках проведення «Децентралізаційного марафону» проекту Пульс – утворити велику громаду у Зарічному не поспішають.  Пропозицію від селища – об’єднатися у громаду, підтримали лише кілька сільських рад. Більшість позитивної відповіді не надали. Пояснили тим, що треба подумати та обговорити з жителями сіл перспективи такого об’єднання . Люди побоюються реформ, адже не впевненні  у власній ініціативності та спроможності. Стурбовані люди і соціальними сферами, зокрема –  чи працюватимуть ФАПи та амбулаторії, та як розвиватиметься  освітня галузь.

Відтак, активісти внесли пропозицію об’єднатися меншою громадою, до складу якої  увійдуть 5 сільських та селищна ради. Цю пропозицію  розглянуть найближчим часом.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

У Рівному чоловік піде під суд за продаж гранат

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито 44-річного жителя м.Рівне, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені …

Залишити коментар