Головна » На експорт » Новини Події » Екс-голова рівненської облради пропонує чесно поділити між депутатами але для людей перевиконані бюджетні гроші

Екс-голова рівненської облради пропонує чесно поділити між депутатами але для людей перевиконані бюджетні гроші

Депутат Рівненської обласної ради, її екс-голова та член Радикальної партії Ляшка Володимир Ковальчук вирішив звернутися до своїх колег по раді із пропозицією розподілу коштів перевиконаного бюджету для уникнення їх приниження. Зокрема, на своїй сторінці у Фейсбук він написав:

kovalchuk“Шановні колеги – депутати Рівненської обласної ради! Прошу вас підтримати на сесії цю вкрай важливу ініціативу! Адже вона спрямована на те, щоб допомогти кожному депутатові без принизливого «вибивання» коштів на свій округ рівномірно отримувати частину фінансів для того округу, де його обрали.
Ті колеги-депутати, які регулярно проводять прийом громадян на своїх округах, прекрасно бачать, скільки проблемних питань можна було б вирішити на місцях, маючи для цього певний фінансовий ресурс. Адже чимало проблем «впираються» саме у кошти, іноді – навіть відносно невеликі. Тому на найближчій сесії Рівненської обласної ради за моїм поданням буде розглянуте питання «Про розподіл коштів перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету». У проекті рішення зокрема вказано, що при внесенні змін до обласного бюджету за поданням офіційного висновку про обсяг перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету рада повинна спрямовувати за пропозиціями депутатів обласної ради 25% коштів від загальної суми перевиконання виключно для забезпечення виконання депутатських повноважень.
Спілкуючись з депутатами Житомирської обласної ради, я з’ясував, що такий проект рішення колеги з Житомирщини ухвалили ще у 2006 році! Нині ж вони мають намір підвищити відсоток коштів на забезпечення виконання депутатських повноважень з 25 до 50 %. До слова, на Житомирщині кожен депутат має власний спеціальний код в управлінні фінансів ОДА. І тому, за потреби, може акумулювати кошти протягом цілого року і використати їх на один великий об’єкт або ж використовувати кошти у міру їх надходження.
Тому дуже сподіваюсь, що депутати обласної ради підтримають це рішення. Адже це дасть змогу забезпечити значно ефективнішу діяльність обласних депутатів на місцях. Простіше кажучи – ми зможемо реально допомагати людям, а саме для цього нас і обирали до облради!
А противникам цієї ініціативи раджу добре подумати. Не підтримавши цей проект, ви фактично виступите проти інтересів громади області, проти своїх колег і проти того, щоб округи, на яких було обрано 64 депутатів, рівномірно отримували допомогу для людей. Давно пора добится того, щоб назавжди відійшла у минуле практика, відома ще з часів кучмістів та регіоналів, коли кошти йдуть тільки на 2-3 «привілейовані» райони області, а інші не отримують ні копійки!
Раджу усім колегам з Радикальної партії Олега Ляшка зареєструвати цей важливий проект рішення у своїх радах по усій Україні! Я ж зроблю усе, щоб на Рівненщині проект рішення підтримали, і додатково обґрунтовуватиму його на засіданнях всіх комісій та на сесії обласної ради.”

 

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар