Головна » На експорт » Комунальники: “Прибирання доріг не припиняється ні на мить”

Комунальники: “Прибирання доріг не припиняється ні на мить”

Сьогодні, 14 листопада, комунальні служби міста Рівного, продовжують очистку міста, після снігової негоди цими вихідними.

kotik7

Тепер, комунальники мають довершити очистку головних транспортних артерій міста, а вже після обіду перейдуть до очистки тротуарів та дворових територій.

Всього, станом на 12:00, до очистки міста залучено близько 20 одиниць техніки. До робіт з посипання вулиць піском, сіллю та відсівом, залучено близько півтори сотні працівників комунальних підприємств міста. За словами заступника начальника управління житлово- комунального господарства міста Володимира Лапюка, роботи уже дві доби не припинялись ні на мить, всі служби перебувають у режимі цілодобового чергування, тому мешканці мають з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

В першу чергу, від снігу очищувалися ті автошляхи, якими рухається громадський транспорт. Між іншим, незважаючи на аномальну для листопада кількість опадів, дорожнім службам вдалося, не допустити зупинки транспорту, як це відбулося у інших містах західної України.

Актуально

Ольга Полякова у Рівному боїться за дітей (ВІДЕО)

Заяву української співачки Ольги Полякової щодо подій у Рівному стосовно пікетування її концерту оприлюднила на …

Залишити коментар