Головна » На експорт » Новини Культури » Макс Кідрук вдруге для рівнян презентує свій технотрилер

Макс Кідрук вдруге для рівнян презентує свій технотрилер

%d0%ba%d1%96%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%ba15 листопада о 13.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація  нової книги відомого письменника Максима Кідрука «Зазирни у мої сни».

Це вже третій роман автора, написаний в жанрі драматичного технотрилеру і презентований на Форумі видавців у Львові. Ідея книги з’явилась у Максима після прочитання ним статті американського вченого Д. Галланта, що першим зумів розкодувати нервові імпульси в корі головного мозку та відтворити те, що бачать люди.

Новий трилер «Зазирни у мої сни» − це поєднання моторошної містики та динамічного техно. В основі сюжету історія 5-річного хлопчика з Рівного Тео, у якого під час операції на 36 секунд зупинилося серце. І хоча лікарям вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з ним відбувається щось надприродне і якась таємнича сутність почала тероризувати малого у снах. Зрештою батько змушений вивезти сина до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дозволяють зазирнути у його сни. Чим закінчиться боротьба батька за свого сина? Хто переможе: Тео чи містичний «хтось» у його голові? Про це та багато іншого можна дізнатися відвідавши презентацію книги, після завершення якої всі бажаючі можуть отримати автограф автора та задати питання.

Актуально

У Рівному РЕНОМЕ презентувало новий будівельний проект (ВІДЕО)

Чудовий подарунок на свій 27 день народження зробила група компаній РЕНОМЕ рівнянам. Вони презентували новий …

Залишити коментар