Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному мамочку із п’ятьма дівчатками викинули на вулицю

У Рівному мамочку із п’ятьма дівчатками викинули на вулицю

До рівненського притулку підкинули коробку із собаками. В ній – мамочка та п’ятеро цуценят. Про це у мережі Фейсбук повідомила Надія Дубас. :

zoo

“Дорогі друзі!!!!!!!
Ситуація критична!!!
Вчора до притулку підкинули кормлячю суку з п’ятьма цуценята ми їм близько 1 міс. Видно,що хазяйські бо мамка дуже розумна….. Мама Такса або метис такси…. Цуценята всі дівчатка… Можливо хтось бажає собі, бо в притулку вони просто не виживуть😢 Сьогодні випала велика кількість снігу в притулку все замело,а вони бідненькі сидять в холодній буді((((
Допоможіть будь ласка прилаштувати малечу…
Бо без вашої допомоги вони просто загинуть😭😭😭
0979916749- Надя(волонтер притулку)”

Tamara Lukianchuk Керівник притулку Тамара Лук’янчук, зокрема повідомила: ” Так, мама явно домашня. Пазурі зовсім не стерті, десь жила у приміщенні, мало гуляла. Слів немає, що за люди… І чи можна взагалі їх так назвати? Якщо цуценят негайно не забрати в тепло, через тиждень-два вони вже будуть приречені – ентериту їм не уникнути… Поки ще є імунітет від матері, їх треба забирати звідти.  БЕРІТЬ ЦУЦЕНЯТ – не дивіться, що дівчатка. ВСІХ згодом ПРОСТЕРИЛІЗУЄМО! Їх треба забирати в тепло з притулку, бо до стерилізації не доживе ЖОДНА.”

 

 

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар