Головна » На експорт » Спалили Український прапор та отримали “на горіхи” від польських націоналістів

Спалили Український прапор та отримали “на горіхи” від польських націоналістів

748088У Польщі націоналісти побили радикалів, які під час “Маршу незалежності” у Варшаві 11 листопада спалили прапор України.

Польські незалежні націоналісти зіткнулися з членами організації “Національна вільна Польща”. “Під час щорічного Маршу незалежності зіткнулися групи польських незалежних націоналістів з організацією “Національна вільна Польща”. В результаті НВП втратила два своїх прапори організації, а її керівник був побитий та повалений на землю”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі дії були протестом проти організації, яка підтримує російський імперіалізм і поширюють шовінізм проти “братнього українського народу”.

 

“Національна вільна Польща” – це невелике варшавське угрупування, яке сповідує проросійські та антиукраїнські погляди. Також члени цієї організації підтримали створення терористичних “ДНР” та “ЛНР” в Україні.
Нагадаємо, 11 листопада польські націоналісти, футбольні фанати одного з польських клубів, спалили український прапор під час ходи на честь Дня незалежності Польщі.

Читайте також: Марш незалежності в Польщі: націоналісти спалили український прапор

Марш незалежності в Польщі: націоналісти спалили український прапор

Актуально

У Вінниці відкрили знайдений німецький сейф часів Другої світової війни (ФОТО) (ВІДЕО)

Металевий предмет, знайдений 20 серпня на вулиці Магістратській у Вінниці, насправді виявився німецьким сейфом часів Другої …

Залишити коментар