Головна » На експорт » Новини Економіки » Рівняни в боргах перед енергетиками. Вони винні за світло понад 13 мільйонів гривень

Рівняни в боргах перед енергетиками. Вони винні за світло понад 13 мільйонів гривень

Енергетики повідомляють про припинення електропостачання боржників через значну заборгованість.

В зв’язку із значною заборгованістю, невиконанням договірних зобов’язань та згідно Закону України “Про електроенергетику”, Правил користування електричною енергією для населення ПАТ “Рівнеобленерго” змушено вдатись до масового припинення електропостачання боржників по оплаті за спожиту електроенергію.

ПАТ «Рівнеобленерго» працює за тарифами встановленими Державним органом НКРЕКП (НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ) та згідно законодавства України. ПАТ “Рівнеобленерго” готове до будь-яких законних заходів, аби уникнути обмеження постачання електроенергії споживачам-боржникам, якщо споживачі висловлюють бажання та реальні наміри  погасити свій борг.

ПАТ “Рівнеобленерго” постійно звертається до населення області з проханням своєчасно оплачувати за спожиту електроенергію та погашати  існуючу заборгованість.

Однак, не всіма побутовими споживачами області виконуються умови договору на користування електричною енергією в частині своєчасної і повної оплати.

Станом на 01.11.2016 року заборгованість населення за електроенергію становить майже 62 млн.грн. Найбільшою є заборгованість по  м Рівне 13,5 млн.грн (21,8% від загальної) та Рівненському  району – 6,9 млн.грн. (11,1% від загальної)

Накопичена заборгованість позбавляє енергопостачальну компанію проводити оптові закупівлі електроенергії у ДП «Енергоринок». Невиконання фінансових зобов’язань перед оптовим ринком електроенергії  неминуче потягне за собою порушення договірних умов із іншими споживачами, які вчасно і в повному обсязі  розраховуються за спожиту електроенергію.

ПАТ “Рівнеобленерго”нагадує населенню, юридичним особам,  керівникам підприємств області та розпорядникам бюджетів всіх рівнів, що несплата спожитої електроенергії ставить під загрозу закупівлю у держави необхідного обсягу електроенергії для потреб споживачів Рівненщини та може призвести до примусових відключень протягом листопада та грудня, навіть і в період Новорічних свят.

 

Товариство рекомендує споживачам щомісяця повідомляти показник приладу обліку до Кол-центру Товариства за тел. 69-42-79 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних номерів телефонів), через sms-повідомлення за телефоном, що зазначений в рахунку за спожиту електричну енергію (тарифікація згідно розцінок оператора споживача).

На офіційному сайті Товариства www.roe.vsei.ua реалізовано послугу «Особистий кабінет споживача». Здійснивши декілька простих кроків реєстрації, споживач має доступ до перегляду своїх особистих даних, розрахунків за електроенергію, а також зможе вносити покази приладу обліку.

Актуально

На Рівненщині більше 200 пар скористалися програмою «Шлюб за добу»

З моменту запровадження у Рівному пілотного проекту «Шлюб за добу» Рівненський міський відділ ДРАЦС Головного …

Залишити коментар