Головна » На експорт » Втікали від поліцейських, залишивши вкрадену деревину та авто на призволяще

Втікали від поліцейських, залишивши вкрадену деревину та авто на призволяще

Одинадцятого листопада, працівники Новоставського лісництва Клеванського лісгоспу та поліцейських Рівненського районного відділення поліції за роботою застали , які різали ділову деревину.У ході спільного відпрацювання  учора,

unnamed-111 листопада, близько 7 години вечора у лісовому масиві поряд із села Мочулки поліцейські та працівники Клеванського лісгоспу помітили чотирьох осіб, які намагались вивезти два дуба. Чоловіки завантажили їх до автомобіля «УАЗ», порізавши дерева на метрові колоди, .

Помітивши працівників лісгоспу та правоохоронців, зловмисники спробували втекти на авто, викидаючи колоди на землю під час їзди. Проте скоро машина загрузла в багні, тому всі четверо зловмисників повибігали з салону та рушили в сторону лісу.

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка пізніше помістила вилучене авто на територію відділення поліції. Кількість деревини оцінили в 0,7 кубів. Колоди передали на зберігання unnamed-2до Клеванського лісгоспу.

За фактом незаконної порубки лісу відкрито кримінальне провадження. Поліцейські проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до скоєного злочину, а також встановлюють суму завданого збитку.

unnamed-3 unnamed

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар