Головна » На експорт » Курйозні новини » 11.11. Що чекати далі?

11.11. Що чекати далі?

11 листопада – особливий день!

11-11-nedir-anlami-2На час відкриється «великий енергетичний портал» … Якщо вірити астрологами і нумерології, сьогодні нас всіх чекає унікальне явище: 11 листопада! Не вражає? А дарма! Вважається, що в цей унікально симетричний день (11.11) відкривається енергетичний портал між смертними і безсмертними. В цьому році Портал 11,11 ще й збігається зі знаменною астрологічним явищем – Сонцем в Скорпіоні, що входить в точну опозицію з Ліліт. Останній раз таке траплялося 5 листопада 2007 року.

Все це означає, що «вібрації» подвоєного числа 11 в цьому році будуть мати надзвичайну силу! На матеріальному рівні цю вібрацію можна порівняти з киплячим бойлером, у якого закриті всі клапани. Кілька хвилин такої роботи – і станеться вибух! Крім того, ця цифра вважається у нумерологів вельми чутливою, недовірливою і образливою дамою, болісно сприймає на свій рахунок будь-необережно кинуті фрази! Тому завтра при спілкуванні з оточуючими людьми постарайтеся ретельно підбирати слова і менше звертайте увагу на випади інших. Чи не вдавайтеся в сутички, сперечання і з’ясування відносин – бережіть нерви!

Цілком можливо, що така виважена модель поведінки збереже ваше здоров’я, а може бути, і життя – хто знає! Коротше, 11.11 – це вибухонебезпечне час для будь-яких відносин! Будьте гранично стримані і уважні до деталей! У повсякденних справах поступайтеся, заховайте подалі свої амбіції і дійте виважено. Не слід приймати поспішних рішень. Краще зосередьтеся на дрібницях. Це дуже емоційний період, коли можливі несподівані повороти подій.

У діловій сфері головне місце займатимуть партнерство і співробітництво. Уникайте конфліктів і суперечок. Будьте обережні у фінансових питаннях. Не варто давати гроші в борг. Якщо є така можливість, проведіть час в спокійній обстановці, займаючись чимось приємним! В особистому плані ви будете дуже чутливі і станете чудовим любовним партнером, якщо проявите ніжність, делікатність і увагу до коханої людини.

Завтрашній день сприятливий для зачаття і протегує жінкам, які бажають завагітніти. Якщо ж це не входить у ваші плани, будьте обережні – відверніться від езотерики і збігайте в аптеку за презервативами!

Джерело: http://vmirechudes.com/11-noyabrya-osobennyj-den-vot-kak-vyzhat-iz-nego-maksimum/.

Актуально

Сьогодні у Рівному для майбутніх поліцейських стартують фізичні випробування

Сьогодні у Рівному майбутніх поліцейських перевіряли на фізичну витривалість. Нагадаємо, із усіх поданих кількох сотень …

Залишити коментар