Головна » Новини » Наука » Двох найкращих студентів РДГУ запросили у Францію – повчитися

Двох найкращих студентів РДГУ запросили у Францію – повчитися

332581У рамках програми міжнародного міжуніверситетського обміну студенти факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету з 12 го по 24 жовтня 2016 року відвідали Францію.

Молодь мала можливість детально ознайомитись із специфікою навчання в університеті ВіаДоміція міста Перпіньян (Франція), з яким упродовж багатьох років діє договір про співпрацю.

Українські студенти відвідували заняття де навчались разом з французькими студентами та магістрами (Мастер1 та 2), працювали у науковій бібліотеці, приймали участь у диспутах та семінарах. Важливим досягненням поїздки було те, що французька сторона запросила на навчання у магістратурі міста Перпіньян двох найуспішніших студентів РДГУ.

Слід зазначити, що цей візит став можливим завдяки підтримці французької Асоціації ТюірСолідаріте та пані Рене Олів, яка впродовж десятків років співпрацює з Україною.

Звязок між РДГУ та асоціацією випробуваний спільними справами та часом. Це справжні друзі України, які не просто вболівають за українців, але й роблять багато доброчинних справ. Окрім того, студенти відвідали музей сучасного мистецтва у місті Сeрé, Палац королів Майорки у місті Перпіньян, історичний Меморіал селища Рівезальт, відоме історичне місто Кольюр на каталонському узбережжі Середземного моря та одне з найгарніших середньовічних французьких селищ Кастельну.

Студенти переповнені емоціями, враженнями та переконанням, що вибір вчити французьку мову – це правильний вибір, який відкриває можливості для пізнання нового.

Актуально

У Рівному чоловік піде під суд за продаж гранат

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито 44-річного жителя м.Рівне, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені …

Залишити коментар