Головна » На експорт » Муляренко привітав новообраних керівників районів Рівненщини

Муляренко привітав новообраних керівників районів Рівненщини

МУЛЯРГолів на посади райдержадміністрацій у трьох районах Рівненської області визначали у Національному агентстві України з питань державної служби. Протягом дня перед кандидати повинні були виконати тематичні завдання: тестові, теоретичні, щодо вирішення по ситуативних завдання. На останок, усі претенденти мали пройти співбесіду з членами конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби.
У результаті проведеного конкурсу було призначено:
на посаду голови Березнівської райдержадміністрації технічного директора ТзОВ «Березне-землемір» Віталія Люшина;
на посаду голови Дубровицької райдержадміністрації директора місцевого комунального підприємства «Теплосервіс» Миколу Петрушко;
на посаду голови Млинівської районної державної адміністрації помічника-консультанта народного депутата України Петра Рухера.

Натомість, голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко на своїй сторінці у Facebook привітав новообранців. За його думкою вони очолюватимуть посаду пройшовши чесний конкурс, що є винятковим поняттям.

«Сьогодні Рівненщина вперше отримала керівників районів які були обрані через публічний, прозорий та чесний конкурс. Віталій Люшин, Petr Rukher та Микола Петрушко щиро вітаю Вас з нелегкою, але цілком заслуженою перемогою. Попереду у нас багато спільної роботи на користь та благо жителів нашого краю».fvfv

 

Актуально

У Рівному вшанували загиблих правоохоронців

22 серпня – День пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. В цей день, …

Залишити коментар