Головна » Новини » Здоров'я » Протитуберкульозні заклади Рівненщини проти “ProZorro”

Протитуберкульозні заклади Рівненщини проти “ProZorro”

Вісім протитуберкульозних закладів Рівненщини вирішили проігнорувати закупівлі через систему ProZorro. Серед них Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер, Зірненська протитуберкульозна лікарню, Володимирецька протитуберкульозна лікарнюОстрожецька протитуберкульозна лікарню, Страшівська протитуберкульозна лікарню,
Вербська протитуберкульозна лікарню, Обласний протитуберкульозний санаторій м. Костопіль, Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський».

przzoro-1Про це повідомляє рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», яке  в рамках проекту «Забезпечення участі громади в плануванні, розподілі, моніторингу, контролю бюджету охорони здоров’я» займається моніторингом закупівель в системі . Відслідковуються медичні заклади області на предмет виявлення корупції та непрозорості. В рамках моніторингу спеціалісти організації встановили, що протитуберкульозні заклади області не проводять жодних операцій через систему.

– Якби це був один чи два заклади, тоді, можливо, ми б і не звернули увагу. Однак мова про вісім лікарень! Це схоже на певну змову і повне ігнорування ідеї прозорості. Це насторожує. Поки ми виявили такий факт, надалі будемо з’ясовувати, в чому причина, й інформувати громадськість. До слова, ще в жовтні 2015 року було видане розпорядження голови Рівненської ОДА про застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів. Як бачимо, цей документ для багатьох не указ, – повідомив Юрій Лазаревич, голова правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар