Головна » На експорт » “Університет третього віку” запрацював у Рівному

“Університет третього віку” запрацював у Рівному

dsc06626Соціальний проект  діє на базі Рівненського інституту університету «Україна». Слухачами університету є люди похилого віку, які досягли 55 років. На сьогоднішній день освіту здобувають 30 людей, зараз вони мають зможу знову відчути себе студентами та отримати знання з різних предметів.

Нещодавно «Університет третього віку» відвідала заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко. В спілкуванні з літніми студентами, Світлана Богатирчук-Кривко дізналась що найбільше хвилює студентів , а саме облаштування велодоріжок, тому що багато хто пересувається на цьому виді транспорту.dsc06661

Тому очільниця запевнила, що обласна влада буде підтримувати соціальний проект «Університет третього віку», аби якомога більше літніх людей залучити до навчання. Також вона зазначила, що  з наступного року велоінфраструктура почне розширюватися. Доріжки планують облаштувати у Рівненському, Дубенському та Березнівському районах. Ці пропозиції обласна влада вже подала до столиці як проекти, що можуть співфінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Програма навчання в «Університеті третього віку» складається із лекцій, тренінгів та семінарів. По закінченню навчання усі студенти отримають сертифікат.

Актуально

Вночі на головній вулиці Рівного трапилась ДТП (ВІДЕО)

Навпроти «Манхеттену» який знаходиться на вулиці Соборній трапилась аварія, як стверджують очевидці водій автомобіля «Жигулі» …

Залишити коментар