Головна » Новини » Культура » Наталі Портман зіграла роль рівнянки

Наталі Портман зіграла роль рівнянки

ed76dbb3863aaf541d2d2b2515174043Наталі Портман зіграла роль рівнянки Фані Оз – матері ізраїльського письменника Амоза Оза. Як відомо, сам же митець у Рівному ніколи не був. Описав місто у книзі «Повість про кохання і темряву» зі спогадів матері вже в Єрусалимі. Саме ця книжка і стало основою для сценарію кінострічки. Американська акторка Наталі Портман у фільмі виконала головну роль. Вона ж стала і режисером, і сценаристом цього фільму.

У кінострічці розповідають про душевнохвору матір письменника. Жінка розчарувалася у своєму житті через невтілені мрії у Ізраїлі та загинула у молодому віці. ЇЇ син залишився на вихованні у батька. Фані Оз читала на шести мовах, проте страждала від депресій. Батько письменникаі теж був інтелектуалом, чоловік вільно говорив на 16 мовах.

У фільмі є кілька епізодів описаних письменником зі слів матері про Рівне. Наприклад, її сусід по будинку на Дубенській гарний полковник, який щоп’ятниці приводив друзів-військових і маленька Фаня носила їм пиріг, який пекла її мати напередодні шабату. Одного дня він застрелився, у його кімнаті знайшли записку від якоїсь дівчини, яка з ним прощалася.

Письменник Амос Оз прочитав сценарій фільму і він йому дуже сподобався.

Актуально

Поліцейські викрили організовану злочинну групу, яка займалася наркоторгівлею

У Дубровиці раніше судимий за вбивство організував злочинний бізнес, йому допомагав колишній працівник міліції. Їх …

Залишити коментар