Головна » На експорт » Новини Рівного » Студенти МЕГУ розбивають автомобілі

Студенти МЕГУ розбивають автомобілі

taieyqzl_64Про це у соц.мережі повідомили анонімно рівняни:

-“Сьогодні зранку мій чоловік в дворі будинку по вулиці Студентській,14 виявив пошкодженим наш автомобіль – у ньому було розбите заднє скло. А справа в тому, що він був припаркований під вікнами гуртожитку МЕГУ, що знаходиться у цьому будинку. Викликавши поліцію та оглянувши територію навколо машини чоловік виявив розбиту пляшку з-під пива “Сангушко”.
Моєму обуренню немає меж! В гуртожитку живуть адекватні люди?! Як можна викинути скляну пляшку з вікна (чи балкону) на вулицю, де ходять люди??? Сьогодні постраждала наша автівка, а завтра з вікна вилетить щось важке на голову дитині! До речі, з вікон цього гуртожитку регулярно літають “сюрпризи” на тротуар: сміття в пакетах, картопляні шкірки, використані пакетики чаю, а про окурки я взагалі мовчу! Кожного ранку прибиральниця з гуртожитку підмітає добру купку окурків і пустих пачок від цигарок.

 

 

 

 

Не раз, йдучи зранку на роботу, виявляли побиті verkzpswpk0кружки з кавовою  гущею, пляшки з-під пива/вина/горілки. Унікальні знахідки – кастрюля з підгорівшими голубцями, кришталева ваза з засушеними квітами. Оце культура!!! А якби такий “сюрприз” впав людині на голову??? Наслідки і уявити важко…

Можливо той, хто таке робить, прочитавши цей пост задумається і зробить висновки.
Люди, будьте обережні, йдучи додому! І дивіться не тільки під ноги, а й вгору!”

 

 

 

 

 

bezyimyannyiy

 

Актуально

Усікновення глави Івана Предтечі: що в цей день робити не можна

Сьогодні, 11 вересня – день пам`яті страти Предтечі і Хрестителя Господнього Івана , який православні …

Залишити коментар