Головна » Новини » Культура » В Рівному презентували виставку “Натхненні музикою барв”

В Рівному презентували виставку “Натхненні музикою барв”

41290Творчий тандем митців Ірини Сай і Валерія Печинського уже вдруге експонують свої роботи у клубному кафе «Євро-Арт». Рік тому живописні картини Ірини і Валерія під назвою «Два кольори» позиціонувалися як виставка учнів відомого рівненського художника Миколи Годуна – саме його вони вважають своїм наставником.

Після того, як Микола Годун пішов у вічність, молоді митці продовжили справу свого вчителя і сьогодні представляють нову виставку «Натхненні музикою барв». Експозиція символічно організована у тих же залах, як і в 2015 році. Натхненні живописним письмом Миколи Годуна, талановиті Ірина Сай і Валерій Печинський тішать глядача своїм творчим жнивом, щоб знову нагадати прекрасну музику барв свого вчителя.

На виставці представлено 27 робіт Ірини Сай та 8 робіт Валерія Печинського. Картини переважно нові, написані   у 2016 році в олійній та акриловій техніці, гуаші та різноманітні за жанровою структурою. Їх об’єднує не лише постать вчителя, а й експерименти із кольором, пошук нових форм вираження, створення художньої безмежності у сприйнятті світу.

Актуально

На Рівненщину надійшло майже 6000 кг гуманітарної допомоги з Нідерландів

Вантаж вагою майже 6000 кілограмів донорської підтримки надійшов на Рівненщину з Нідерландів, повідомляють у прес-службі Рівненської …

Залишити коментар