Головна » На експорт » На Рівненщині обрали кращих рятувальників

На Рівненщині обрали кращих рятувальників

347 листопада в актовій залі 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне в урочистій атмосфері серед чисельного колективу рятувальників Рівненщини начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук вручив старшому прапорщику Ігорю Кулику нагрудний знак “Кращий працівник МВС України”. Повідомляють в ГУ ДНСН України в Рівненській області.

Варто додати, що нагороджуються даною відзнакою лише кращі працівники, що виявили  мужність, відвагу, героїзм, розумну ініціативу, старанність, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків. Фотокартки таких співробітників автоматично заносяться на Дошку пошани Міністерства внутрішніх справ України. Старший механік-водій дорожньо-технічного відділення групи ліквідації наслідків аварії аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області Ігор Кулик перебуває на службі більше 14-ти років, останні дев’ять місяців гідно виконував поставлені завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції на Луганському напрямку. Під щоденними обстрілами облаштовував для бійців Збройних сил України траншеї, бліндажі, капоніри, укріпляв дзоти.

Цього ж дня, за результатами перевірок готовності аварійного та пожежно-рятувального зведених загонів до дій за призначенням в осінньо-зимовий період грамотами Головного управління ДСНС області було нагороджено 18 рятувальників. Також, очільник Служби порятунку Рівненщини Сергій Крук вручив 14 співробітникам Держслужби з НС області чергові спеціальні звання майорів, капітанів, старшого прапорщика, старших сержантів і сержантів служби цивільного захисту.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар