Головна » На експорт » Понад 8 тисяч жителів Рівненщини отримали пільгові кредити на «тепло»

Понад 8 тисяч жителів Рівненщини отримали пільгові кредити на «тепло»

563a3bde102b7Державна програма з енергоефективності користується неабияким попитом у мешканців Рівненщині.

Як розповів перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, тільки з початку 2016 року більше 5 тисяч мешканців Рівненщини «зекономили» тепло за рахунок бюджетних коштів. А з часу реалізації Програми кредити на «тепло» отримали понад 8 тисяч сімей.

Утеплитися до зими поспішають і мешканці багатоповерхівок. Пільгові кредити вже оформили 26 ОСББ.

Усього на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів банками області видано кредитів на загальну суму 143,7 мільйони гривень.

Для жителів Рівненщини, за словами Юрія Приварського, діє трирівнева компенсація відсоткових ставок – з державного, обласного та місцевих бюджетів. «Держава відшкодовує 20-70% суми кредиту. Паралельно вже другий рік діє обласна Програма, відповідно до якої додатково компенсують 15% тіла кредиту. На ці цілі з обласного бюджету у 2016 році вдалося спрямувати 3 мільйони гривень», – розповів перший заступник голови ОДА.

З метою здешевлення «теплих» кредитівдіють відповідні районні та міські програми.

Так, відсоткові ставки відшкодовують також в Дубровицькому (9,5%), Здолбунівському (5%) районах та місті Рівне (9,5%). Зокрема, в обласному центрі відшкодування з міської скарбниці отримали більше 600 рівнян на загальну суму 191 тисяч гривень.

Актуально

Жовтнева САМО-ГОНКА вже чекає на рівнян!

Забіг із перешкодами “Само-гонка” відбудеться у Рівному 1 жовтня. Учасникам пропонують бігти на дистанціях 3 …

Залишити коментар