Головна » Новини » На Дубенщині селяни опинилися через школу на роздоріжжі

На Дубенщині селяни опинилися через школу на роздоріжжі

1Вербська громада, що на Дубенщині і досі стоїть  на роздоріжжі щодо створення об’єднаної територіальної громади.  До її складу згідно перспективного плану мають увійти 5 сільських рад – Вербська, Мильчанська, Повчанська, Птицька і  Стовпицька. Однак і досі не всі села прийняли рішення щодо об’єднання.  Кажуть,  можливо краще  приєднатися до іншої громади, наприклад Тараканівської. Від села  Підлужжя до Тараканова лише 3 км, туди ж діти ходять до садочку та  школи.

Консультанти проекту Пульс АМУ з питань об’єднання громад нині допомагають людям визначитися з якою громадою йти вперед. Фахівці розповіли присутнім про усі переваги децентралізації, нагадали механізм  об’єднання громади. Водночас запевнили людей – це їхнє рішення, і тільки вони самі можуть вирішувати коли і з ким об’єднатися.

Представники сіл Вербської громади розповіли консультантам про свої побоювання щодо соціальних питань. Цікавилися – чи вистачить грошей на дошкільну та позашкільну освіту, і чи буде громада фінансувати участь у конкурсах та змаганнях обдарованих і  талановитих дітей.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

У Росії через масове отруєння закрили фестиваль

У Томській області через масове отруєння достроково завершили міжнародний фестиваль Свято сокири. За даними РИА Новости, …

Залишити коментар