Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівненська Опора спостерігатиме за чотирма виборами в області

Рівненська Опора спостерігатиме за чотирма виборами в області

14958200_1093330824120695_1892950978_oЗа процесом виборів в об’єднаних територіальних громадах спостерігатимуть громадські активісти від ОПОРИ. Нагадаємо у грудні на Рівненщині у 4 ОТГ відбудуться перші вибори голови та депутатів громад. 11 грудня вибори у Боремельській громаді, а 18 – у Млинівській, Острожецькій та Деражненскій громадах.

Центральна виборча комісія  26 жовтня задовольнила клопотання ОПОРИ мати офіційних спостерігачів під час виборів в ОТГ. Тож активісти ОПОРИ  вже зустрілися з  консультантами проекту ПУЛЬС АМУ «Децентралізаційний марафон» з метою напрацювати спільний план дій, задля прозорості вибору громадян.

Громадянська мережа ОПОРА ставить перед собою завдання не лише надати об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також запобігти вчиненню порушення виборчого законодавства. Статус офіційного спостерігача надає низку важелів. А саме: право присутності на засіданнях виборчої комісії та інших відкритих заходах, пов’язаних з виборчим процесом; право підпису на протоколах та отримання їхньої копії, що посилює контроль за достовірністю внесених даних; право на оскарження порушення виборчого законодавства до відповідних виборчих комісій або суду, що сприяє зупиненню протиправних дій та притягненню до відповідальності.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

Міносвіти уже визначили графік проведення ЗНО-2018 (+ГРАФІК)

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня …

Залишити коментар