Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівненська Опора спостерігатиме за чотирма виборами в області

Рівненська Опора спостерігатиме за чотирма виборами в області

14958200_1093330824120695_1892950978_oЗа процесом виборів в об’єднаних територіальних громадах спостерігатимуть громадські активісти від ОПОРИ. Нагадаємо у грудні на Рівненщині у 4 ОТГ відбудуться перші вибори голови та депутатів громад. 11 грудня вибори у Боремельській громаді, а 18 – у Млинівській, Острожецькій та Деражненскій громадах.

Центральна виборча комісія  26 жовтня задовольнила клопотання ОПОРИ мати офіційних спостерігачів під час виборів в ОТГ. Тож активісти ОПОРИ  вже зустрілися з  консультантами проекту ПУЛЬС АМУ «Децентралізаційний марафон» з метою напрацювати спільний план дій, задля прозорості вибору громадян.

Громадянська мережа ОПОРА ставить перед собою завдання не лише надати об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також запобігти вчиненню порушення виборчого законодавства. Статус офіційного спостерігача надає низку важелів. А саме: право присутності на засіданнях виборчої комісії та інших відкритих заходах, пов’язаних з виборчим процесом; право підпису на протоколах та отримання їхньої копії, що посилює контроль за достовірністю внесених даних; право на оскарження порушення виборчого законодавства до відповідних виборчих комісій або суду, що сприяє зупиненню протиправних дій та притягненню до відповідальності.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

У Рівному біля парку латають дорогу (ВІДЕО)

У Рівному на вулиці Чорновола поблизу парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка комунальники латають …

Залишити коментар