Головна » Новини » Культура » На Рівненщині нагородять майстрів пера

На Рівненщині нагородять майстрів пера

img6Талановитих поетів, публіцистів та прозаїків нагородять за результатами щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне».

Вручатимуть відзнаки обласній науковій бібліотеці 9 листопада о 12 годині.

Цього ж дня об 11.30 переможці конкурсу спільно із просвітянами напишуть Диктант національної єдності. Згодом о 13 годині в обласному центрі відбудеться вшанування пам’яті Тараса Шевченка та Улала Самчука. До пам’ятників митців покладатимуть квіти.

Відкриття виставки вишитих портретів «Достойники Рівненщини в українському державотворенні», приуроченої до 25-ї річниці незалежності України, в обласному краєзнавчому музеї запланована на 14:00. Виставка складатиметься з 25 портретів достойників українського державотворення, які проживали й діяли в різні історичні періоди в Рівненській області.

Окрім того, до Дня української писемності та мови на Рівненщині функціонуватимуть книжкові виставки: «Джерело національної духовності», «Мудрості людської глибини», «І сонцем слово засіяє», «Шануй прекрасне, рідне слово народу славного мого», повідомляють у прес-центрі Рівненської ОДА.

Актуально

У Рівному народжується нова традиція: День автентичного костюму (ВІДЕО)

За кавою, печивом та цікавою бесідою у Рівному в Бармаках презентували нову ідею. Зародження в …

Залишити коментар